Çmimi i naftës sot në Kosovë

AMV Petrol

Stacion karburanti AMV Petrol në Vushtrri, RXP5+JR5.

Çmimi i sotëm te AMV Petrol

AMV Petrol shet naftë (dizel), benzinë dhe gaz (LPG). Çmimi i sotëm për çdo karburant është në aplikacionin falas NaftaSot, i përditësuar më 20 tetor 2026, bashkë me historikun e çmimit dhe njoftimin kur çmimi bie.

Shkarko NaftaSot për iPhone · Shkarko NaftaSot për Android

Rreth stacionit

Pyetje për AMV Petrol

Sa kushton nafta te AMV Petrol sot?

Çmimi i sotëm për naftë (dizel), benzinë dhe gaz (LPG) te AMV Petrol është në aplikacionin falas NaftaSot (përditësimi i fundit: 20 tetor 2026). Aty sheh edhe si ka ndryshuar çmimi dhe merr njoftim kur bie.

Ku ndodhet AMV Petrol?

AMV Petrol ndodhet në RXP5+JR5, Vushtrri. Shtyp «Navigo» për udhëzime me Google Maps, Waze ose Apple Maps.

Çfarë shërbimesh ka AMV Petrol?

AdBlue, Karikues elektrik, Market, WC, Wi-Fi, Parking, Restorant dhe Kafe.

Stacione të tjera në Vushtrri

Të gjitha stacionet në Vushtrri